Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany Gmina Tuczępy
Czym jest Lokalna Strategia Rozwoju? W jaki sposób jest opracowywana? Jakie obszary obejmuje LSR? Z jakiego funduszu jest finansowane wdrażanie strategii? Na te pytania i wiele innych znajdziesz odpowiedź poniżej.

PYTANIA I ODPOWIEDZIANALIZA SWOT - Formularz zgłaszania uwag

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły pracuje nad budową dokumentu pn. "Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) na lata 2014 – 2020". Jest to najważniejszy dokument określający charakter obszaru LGD oraz podstawowe kierunki jego rozwoju. W ramach prac nad przygotowaniem LSR prowadzone są konsultacje społeczne. Odbyły się już konsultacje z mieszkańcami wszystkich 5 gmin należących do LGD - Dorzecze Wisły: Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec i Rytwiany.

Po spotkaniach z mieszkańcami i wywiadach grupowych dokonaliśmy analizy wniosków z konsultacji i przedstawiamy zaktualizowaną analizę SWOT. Zachęcamy do lektury i wnoszenia uwag. Wszystkie uwagi są bardzo cenne i pozwolą nam na stworzenie Lokalnej Strategii Rozwoju odzwierciedlającej rzeczywiste potrzeby społeczności lokalnej naszego regionu.

Na Państwa uwagi czekamy do 30 października. Uwagi należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.

Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@dorzeczewisly.pl wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne – analiza SWOT", lub przesłać listownie na adres Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły, ul. Ruszczańska 27, 28-230 Połaniec z dopiskiem "Konsultacje społeczne – analiza SWOT".Analiza SWOT - pobierz

Formularz zgłaszania uwag - pobierz
Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!