Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         


W DNIACH 12.06 - 30.06.2017 r. ZAPLANOWANO NABÓR WNIOSKÓW:

1. KONKURS NR 7/2017 - 1.2.1 DZIAŁANIA NIEKOMERCYJNE TWORZĄCE WARUNKI DO     AKTYWNOŚCI MIESZKAŃCÓWW DNIACH 2.05 - 19.05.2017 r. ZAPLANOWANO NASTĘPUJĄCE KONKUSY:

1. KONKURS NR 4/2017 - 1.1.2 ROZWÓJ PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH
2. KONKURS NR 5/2017 - 1.1.4 TWORZENIE NOWYCH PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH PRZEZ
     OSOBY DO 29. ROKU ŻYCIA
3. KONKURS NR 6/2017 - 1.1.3 TWORZENIE NOWYCH PODMIOTÓW

DO OGŁOSZENIA KONKURSU NR 4/2017, NR 5/2017 I NR 6/2017 POZOSTAŁO:
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - nośniki pamięci komputerowej pendrive

LGD Dorzecze Wisły informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe LGD/szlak edukacji ekolgicznej/1/2013 dotyczące realizacji projektu "Kajakowy szlak edukacji ekologicznej w gminie Rytwiany i Połaniec" w ramach WFOŚiGW w Kielcach na dostawę 6 szt. nośników przenośnej pamięci komputerowej - pendrive z nadrukiem o pojemności 4 GB zostala wybvrana najkorzystniejsza oferta.

Informacja o wyborze oferenta - dostawa 6 szt. nośników przenośnej pamięci komputerowej

Wiadomość napisana 04 września 2013 przez Administrator
Konkurs ekologiczny w kategorii "Senior"

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z gminy Rytwiany i z Miasta i Gminy Połaniec do wzięcia udzia konkursie ekologicznym "Szlak edukacji ekologicznej" kategoria "Senior". Konkurs realizowany jest w ramach zadania finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach. Będzie obejmował zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu biologii, ochrony przyrody i ekologii na poziomie poszczególnych typów szkół.

Regulamin konkursu

Wiadomość napisana 04 września 2013 przez Administrator
Konkurs ekologiczny w kategorii "Żak"

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza młodzież z gimnazjów w Połańcu i w Rytwianach do wzięcia udzia konkursie ekologicznym "Szlak edukacji ekologicznej" kategoria "Żak". Konkurs realizowany jest w ramach zadania finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach. Będzie obejmował zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu biologii, ochrony przyrody i ekologii na poziomie poszczególnych typów szkół.

Regulamin konkursu

Wiadomość napisana 04 września 2013 przez Administrator
Konkurs ekologiczny w kategorii "Junior"

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza dzieci ze szkół podstawowych w Połańcu i w Rytwianach do wzięcia udzia konkursie ekologicznym "Szlak edukacji ekologicznej" kategoria "Junior". Konkurs realizowany jest w ramach zadania finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach. Będzie obejmował zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu biologii, ochrony przyrody i ekologii na poziomie poszczególnych typów szkół.

Regulamin konkursu

Wiadomość napisana 04 września 2013 przez Administrator
Konkurs ekologiczny w kategorii "Maluch"

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym z przedszkoli w Połańcu i w Rytwianach do wzięcia udzia konkursie ekologicznym "Szlak edukacji ekologicznej" kategoria "Maluch". Konkurs realizowany jest w ramach zadania finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach. Będzie obejmował zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu biologii, ochrony przyrody i ekologii na poziomie poszczególnych typów szkół.

Regulamin konkursu

Wiadomość napisana 04 września 2013 przez Administrator
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - gry edukacyjne

LGD Dorzecze Wisły informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe LGD/szlak edukacji ekolgicznej/2/2013 dotyczące realizacji projektu "Kajakowy szlak edukacji ekologicznej w gminie Rytwiany i Połaniec" w ramach WFOŚiGW w Kielcach na dostawę 10 sztuk gier edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym zostala wybvrana najkorzystniejsza oferta.

Informacja o wyborze oferenta - dostawa 10 szt. gier edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Wiadomość napisana 03 września 2013 przez Administrator
Spływ kajakowy 30 sierpnia 2013 r.

W piątek 30 sierpnia 2013 r. odbędzie się II splyw kajakowy na rzece Czarnej dla osób, które wzięły udział w konkursie organizowanym przez LGD Dorzecze Wisły. Początek spływu zaplanowano o godz. 10.00, zbiórka przed UMiG Połaniec o godz. 9.00.

1 września o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na koncert zespołu Verba!

Spływ kajakowy oraz występ zespołu Verba realizowany jest w ramach projektu współpracy pt.: „Atrakcje Krajoznawczo – Turystyczne – Inicjatywa Wspólna” o akronimie AKTIW, efektem którego będzie wyznaczony szlak turystyczny na trasie Rytwiany – Połaniec na rzece Czarnej.

Wiadomość napisana 28 sierpnia 2013 przez Administrator
Zapytanie ofertowe na przygotowanie graficzne projektu, wykonanie i dostarczenie 50 szt. parasoli promujących LGD Dorzecze Wisły

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza do składania ofert na na przygotowanie graficzne projektu, wykonanie i dostarczenie 50 szt. parasoli promujących LGD Dorzecze Wisły w ramach projektu pn. "Szlak wodny na rzece Czarnej na odcinku Gmina Rytwiany - Gmina Połaniec nową atrakcją turystyczną regionu"  współfinansowany w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejetności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołóstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013", Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymania atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa. Tytuł projektu: "Szlak wodny na rzece Czarnej na odcinku Gmina Rytwiany - Gmina Połaniec nową atrakcją turystyczną regionu".

Zapytanie ofertowe

Oferta

Wiadomość napisana 26 sierpnia 2013 przez Administrator

<< Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Następna strona>>Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2017

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.