Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


ZDOBĄDŹ ZA DARMO DOWOLNIE PRZEZ SIEBIE WYBRANY PŁATNY KURS ZAWODOWY!

Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w realizowanym przez nas projekcie pt. „Kreator przedsiębiorczości”.
 
Rekrutacja uczestników 12.11. - 30. 11.2018 r.
 
Celem projektu jest wsparcie i pomoc osobom planującym założyć własną działalność gospodarczą, a także wsparcie młodych osób pragnących poszerzyć kwalifikacje zawodowe. Beneficjentami będą przedsiębiorcy, osoby zakładające działalność gospodarczą oraz w szczególności osoby do 29 roku życia. Projekt ma przyczynić się do wzrostu aktywności społecznej  i gospodarczej, promować lokalną przedsiębiorczość poprzez kreowanie warunków do powstawania stabilnych mikroprzedsiebiorstw i podmiotów ekonomii społecznej.
 
Jednym z głównych założeń projektu będzie ufundowanie 10 kursów zawodowych i zorganizowanie szkoleń dla osób do 29 roku życia. Szkolenia prowadzone będą przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje w założeniu mają przygotować uczestników w odpowiednią wiedzę pod kątem ewentualnego założenia własnej działalności gospodarczej przyszłości bądź pracę na etacie. Do udziału w projekcie zrekrutowanych zostanie 15 osób w oparciu złożone do biura wypełnione formularze zgłoszeń, zadecyduje kolejność zgłoszeń. 
 
Uczestnicy projektu po zakończonym cyklu szkoleń spotkają się z doradcą zawodowym, którego zadaniem będzie w oparciu o przeprowadzoną rozmowę i wyniki z testów z wiedzy nabytej podczas szkoleń, sporządzenie listy 10 najlepszych osób, dla których ufundowane zostaną  kursy zawodowe, dowolnie wybrane przez uczestnika (finansowane w 100% przez LGD), przeprowadzone przez odpowiednie do tego instytucje, które wystawią dokument potwierdzający ukończenie kursu. Ideą kursu zawodowego będzie nabycie odpowiednich uprawień przez osobę, która wzięła udział w szkoleniach, nawiązania kontaktów zawodowych co może w przyszłości przyczynić się bezpośrednio do wyrwania z pętli bezrobocia.
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE => KREATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 
 
 
 
 
Wiadomość napisana 23 października 2018 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.