Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


INFORMACJA O ZAKWALIFIKOWANYCH OSOBACH DO PROJEKTU "KREATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

Szanowni Państwo, biuro LGD - Dorzecze Wisły informuje, iż została zakończona rekrutacja uczestników do projektu. Wszystkie złożone kwestionariusze zostały zaakceptowane i przeszły weryfikację formalną. W najbliższym czasie biuro opracuje harmonogram szkoleń i podpisze umowę z firmą szkoleniową.

Przed uczestnikami 60h ciekawych warsztatów szkoleniowych. Na ostatnich zajęciach uczestnicy wypełnią test kompetencjny w oparciu o wiedzę nabytą podczas szkoleń. Po rozmowie z doradcą zawodowym sporządzona zostanie lista rankingowa, z której 10 najlepszych osób skierowanych zostanie do odbycia kursów zawodowych finansowanych przez LGD.

Przewidywana realiacja szkoleń: styczeń - maj 2019, kursy zawodowe czerwiec - grudzien 2019. Po opracowaniu szczegółowego harmonogramu szkoleniowego zostanie on opublikowany na stronie www, portalu Facebook.

 

 

Wiadomość napisana 06 grudnia 2018 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.