Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


ZA NAMI DRUGIE SZKOLENIE W RAMACH KREATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniach 8 - 9 lutego 2019 r. w sali kawiarnianej Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbyło się drugie z sześciu szkoleń tematycznych dla uczestników projektu "Kreator przedsiębiorczości" realizowanego przez Lokalne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły.

Uczestnicy dwudniowych warsztatów w kompleksowy sposób zapoznali się z tematyką zakładania działalności gospodarczej.

Podczas szkolenia omówione zostały zagadnienia dotyczące m.in. podstaw prawnych podejmowania działalności gospodarczej, definicje, podstawowe cechy jednoosobowej działalności gospodarczej, cele działalności gospodarczej, omówienie kwestii zwiazanych z MŚP, formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej, omówiono prowadzenie działalnośći gospodarczej bez obowiązku rejestracji w CEiDG, procedurę założenia jednoosobowego przedsiębiorstwa, kody PKD, zagadnienia ziązane z rejestracją podatnika i zgłoszenie formy opodatkowania do urzędu skarbowego.

Wszyscy obecni na szkoleniu uczestnicy w drugim dniu po zakończonych warsztatach zmierzyli się z testem kompetencyjnym w oparciu o nabytą wiedzę.

Zgodnie z harmonogramem szkoleń zapraszamy uczestników projektu na następne szkolenie z zakresu przygotowania biznesplanu, którego realizację zaplanowano w dniach 15 - 16 marca 2019 r. w sali kawiarnianej Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Szkolenie zostało sfinansowane w ramach działalności Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach projektu współpracy pn. "Kreator przedsiębiorczości". Cykl szkoleń składa się będzie 6 szkoleń dwudniowych z zakresu zakresu ochrony danych osobowych, zakładania działalności gospodarczej, przygotowania biznesplanu, sprzedaży usług i obsługi klienta, negocjacji w biznesie, księgowości w małej firmie oraz rozliczania z US i ZUS. 

 

Pobierz materiały szkoleniowe
Szkolenie nr 2

Zakladanie działalnosci gospodarczej
 

 

 

TERMINARZ CYKLU SZKOLEŃ:

3. PRZYGOTOWANIE BIZNESPLANU - 15.03 i 16.03.2019 r.
4. KSIĘGOWOŚĆ W MAŁEJ FIRMIE, ROZLICZANIE Z US I ZUS - 05.04 i 06.04.2019 r.
5. SPRZEDAŻ USŁUG I OBSŁUGA KLIENTA - 10.05. i 11.05.2019 r.
6. NEGOCJACJE W BIZNESIE - 07.06 - 08.06.2019 r.
 
 
 
 
Wiadomość napisana 11 lutego 2019 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.