piątek, 19 Kwiecień 2019
Strona główna / Doradztwo i szkolenia / Zapraszamy na czwarte szkolenie

Zapraszamy na czwarte szkolenie

Biuro Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły serdecznie zaprasza uczestników projektu „Kreator przedsiębiorczości” na czwarte spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniach 5.04. – 6.04.2019 r. w sali kawiarnianej Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, ul. Czarnieckiego 5, 28-230 Połaniec. Warsztaty czwartego spotkania związane będą z zagadnieniami dotyczącymi prowadzenia ksiegowości w małej firmie, zagadnienia zwiazane z rozliczaniem z ZUS i US itp. Szkolenie jest finansowane w ramach Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły w ramach projektu współpracy pn. „Kreator przedsiębiorczości”.

O autorze: Łukasz Orłowski

Administrator strony internetowej. Dyrektor Biura Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej LGD - Dorzecze Wisły.

Zobacz również

Szkolenie dla Przedsiębiorców z Gminy Rytwiany

Serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców z Gminy Rytwiany na dwudniowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 13 kwietnia – …