piątek, 19 Kwiecień 2019
Strona główna / Członkowie stowarzyszenia

Członkowie stowarzyszenia

Lp.Imię i nazwisko NazwaReprezentowany sektorRodzaj prowadzonej działalnościFunkcja w LGD
1.Gmina Oleśnica reprezentowana przez Beatę BrykowskąpublicznyJSTCzłonek LGD
2.Gmina Łubnice reprezentowana przez Leszka ZiółkapublicznyJSTWiceprezes Zarządu
3.Miasto i Gmina Połaniec reprezentowana przez Anetę MatusiewiczpublicznyJSTPrezes Zarządu
4.Gmina Rytwiany reprezentowana przez Ewę MaciejskąpublicznyJSTWiceprezes Zarządu
5.Miasto i Gmina Osiek reprezentowana przez Burmistrza Rafała Łysiaka publicznyJSTCzłonek LGD
6.Agnieszka GajdaspołecznyOsoba fizycznaSkarbnik Zarządu
7.Zofia Dziedzic-WośspołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
8.Władysława MarzecspołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
9.Józef CichońspołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
10.Stanisław PawlakspołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
11.Zbigniew RodenkospołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
12.Andrzej Forkasiewicz społecznyOsoba fizycznaCzłonek Rady
13.Katarzyna StępieńspołecznyOsoba fizycznaCzłonek Rady
14.Magdalena MarynowskaspołecznyOsoba fizycznaPrzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
15.Leszek JudaspołecznyOsoba fizycznaCzłonek Rady
16. Jerzy KarwasińskigospodarczyUsługiCzłonek Rady
17.Anna GrajkospołecznyOsoba fizycznaCzłonek Rady
18.Grzegorz ForkasiewiczspołecznyOsoba fizycznaCzłonek Rady
19.Marek SadowskigospodarczyUsługiCzłonek Rady
20.Jacek TarnowskispołecznyOsoba fizycznaPrzewodniczący Rady
21.Marcin SpychałaspołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
22.Mariusz BolonspołecznyOsoba fizycznaCzłonek LGD
23.Centrum Kultury w Łubnicach reprezentowany przez p. Aleksandrę StachniakpublicznyOsoba prawnaCzłonek LGD
24.Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu reprezentowane przez Annę KaniszewskąspołecznyStowarzyszenieCzłonek LGD
25.Stowarzyszenie Aktywna Kłoda reprezentowane przez Roberta WyrazikaspołecznyStowarzyszenieCzłonek LGD
26.Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Feniks reprezentowane przez Anetę WawrzkiewiczspołecznyStowarzyszenieCzłonek LGD
27.Przedsiebiorstwo Z.P.U.H. STABIL reprezentowane przez Henryka BednarskiegogospodarczyUsługiCzłonek Zarządu
28.Koło Gospodyń Wiejskich z Wilkowej reprezentowane przez Ewę Lech-StrzępkspołecznyStowarzyszenieCzłonek Rady
29.Gminną Spółdzielnię „Samopomoc Chłopska” reprezentowaną przez Janinę ZłotnikgospodarczyUsługiCzłonek Rady
30.Borzymowski Klub Inicjatyw Kulturalnych reprezentowany przez Tadeusza KawęspołecznyStowarzyszenieCzłonek LGD
31.Przedsiebiorstwo P.P.H.U. Witold Nasternak reprezentowane przez Witolda NasternakagospodarczyUsługiCzłonek LGD
32.Przedsiebiorstwo Z.R.B. Mieczysław Dudek reprezentowane przez Mieczysława DudkagospodarczyUsługiCzłonek Zarządu
33.Ireneusz DachspołecznyOsoba fizycznaCzłonek Zarządu
34.Przedsiebiorstwo Stanisław Mazur Sklep Spożywczo-Przemysłowy reprezentowane przez Stanisława MazuragospodarczyUsługiCzłonek LGD
35.Zespół Szkół w Oleśnicy reprezentowany przez Piotra StrzeleckiegopublicznyJSTCzłonek Rady
36.Katarzyna KunowskaspołecznyOsoba fizycznaCzłonek Zarządu
37.Przedsiebiorstwo AUTO-ELEKTRO Figacz Grzegorz reprezentowane przez Grzegorza FigaczagospodarczyUsługiCzłonek Rady
38.Przedsiebiorstwo Handel i Transport Bednarski Henryk reprezentowane przez Henryka BednarskiegogospodarczyUsługiCzłonek Zarządu
39.Arkadiusz BąkspołecznyOsoba fizycznaCzłonek Zarządu
40.Przedsiebiorstwo Przedsiębiorstwo Budowlane POLBUD Tomasz Darowski reprezentowane przez Tomasza DarowskiegogospodarczyUsługiCzłonek Rady