Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany Gmina Tuczępy

Wszystkie nabory zaplanowane na rok 2012, zgodnie z harmonogramem ogłaszania naborów wniosków, zostały zakończone. Planuje się ogłoszenie ostatnich naborów wniosków z poszczególnych zakresow działań w I półroczu 2013 r.
Pogoda Połaniec z serwisu


trwa inicjalizacja, prosze czekac...gry SportoweWitamy na stronie Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły!


KONKURS "MOJA PODRÓŻ WEHIKUŁEM CZASU"
-.jpgDom i Biblioteka Sichowska im. Krzysztofa i Zofii Radziwiłów w Sichowie Dużym zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat do wzięcia udziału w konkursie pn. "Moja podróż wehikułem czasu". Tematem konkursu jest przedstawienie w formie komiksu swojej wymarzonej podróży w czasie. Konkurs skierowany jest do dzieci zamieszkałych na terenie jednej z gmin: Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Tuczępy.

Wysłano 07 Wrze 2012 przez Łukasz Orłowski
POŁANIEC - DOŻYNKI GMINNE 2012
Highslide JS

Wysłano 10 Sier 2012 przez Łukasz Orłowski
WYNIKI NABORU DZIAŁANIA "ODNOWA I ROZWÓJ WSI" 2012
W piątek 20 lipca 2012 r. odbyło się Posiedzenie członków Rady Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w celu dokonania wyboru operacji w ramach ogłoszonego konkursu na realizację LSR na działanie „Odnowa i rozwój wsi” nr LGD/OW/1/2012.

Poniżej zostały zamieszczone wyniki konkursu na nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” złożonych w terminie od 15.06. - 13.07.2012 r.

Wysłano 10 Sier 2012 przez Łukasz Orłowski
POSIEDZENIE ZARZĄDU LGD DORZECZE WISŁY
W dniu 25 lipca 2012 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Połaniec, przy ul. Ruszczańskiej 27 odbędzie się zebranie Zarządu Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. Tematem przewodnim spotkania Zarządu będzie omówienie i przyjęcie opracowania Aneksu do LSROW związanego z wyborem LGD do realizacji dodatkowych zadań w ramach PROW 2007-2013.

Wysłano 25 Lip 2012 przez Łukasz Orłowski
OSTATECZNE WYNIKI NABORU Z DZIAŁANIA "MAŁE PROJEKTY" POSIEDZENIE ODWOŁAWCZE RADY Z DN. 20.07.2012
20 lipca 2012 r. odbyło się Posiedzenie Odwoławcze Rady LGD Dorzecze Wisły, podczas którego rozpatrzono odwołania, które wpłynęły do Biura LGD oraz podjęto decyzje o wyborze i niewybraniu projektów do dofinansowania. Poniżej zostały zamieszczone ostateczne wyniki konkursu na nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla działania „Małe projekty” złożonych w terminie od 10.05. - 09.06.2012 r.


Ostateczna lista wniosków ocenionych i wybranych do finansowania

Ostateczna lista wniosków niewybranych do finansowania

Decyzja Rady zgodnie z § 8 Procedury odwołania od rozstrzygnięć organu decyzyjnego w sprawie wyboru operacji jest ostateczna.

Wysłano 24 Lip 2012 przez Łukasz Orłowski
POŁANIEC JAK PARYŻ. TALENTY WPROST Z ULICY
Tego lata połaniecki rynek ma być małą kuźnią talentów, które wykuwać się będą… na ulicy. Pierwsze występy już za nami.

Nowy pomysł połanieckiego Centrum Kultury i Sztuki ma tego lata pobudzić aktywność nie tylko wśród młodych. Kultura "wychodzi” z murów wprost na ulicę. Pierwsze wrażenia "Spotkań przy fontannach” są przyjemne.

Wysłano 20 Lip 2012 przez Łukasz Orłowski
BIESIADA ŁUBNICKA
Od tygodnia na terenie gminy trwa międzynarodowy plener rzeźbiarsko – fotograficzny a ramach projektu „Łubnice Artystycznie". Finał projektu już w najbliższą niedzielę. Na Biesiadzie Łubnickiej atrakcji nie zabraknie. Gwiazdą imprezy będzie „Top One".

Trwający na terenie Łubnic Międzynarodowy plener rzeźbiarsko – fotograficzny to pierwsza tego typu impreza organizowana na tym terenie. Podobne plenery w Szydłowie mają już swoją tradycję i liczną widownię.

Wysłano 20 Lip 2012 przez Łukasz Orłowski

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 ... 95 96 97 Następna >>

Zobacz starsze wiadomości


Strona realizowana w ramach działania 4.31 "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski
© 2008-2012 Łukasz Orłowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia
prosze czekac... Gry


statystyka